Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 marca 202418:58

Wieloletni dyrektor szkół w gminie Godów przeszedł na emeryturę

Wieloletni dyrektor szkół w gminie Godów przeszedł na emeryturę - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Waldemar Paszylka, wieloletni dyrektor Szkoła Podstawowa w Gołkowicach i Gimnazjum w Gołkowicach, a wcześniej Szkoły Podstawowej w Łaziskach został szczęśliwym emerytem.

Podczas minionej sesji Rady Gminy w Godowie, która odbyła się 25 marca, włodarze Gminy podziękowali Panu Waldemarowi za cały trud włożony w wychowanie kilku pokoleń mieszkańców naszej gminy, a także za aktywne kształtowanie systemu oświaty w Gminie Godów.

- Pisał Pan historię naszej gminnej oświaty. I to pisał Pan ją niejednokrotnie złotymi zgłoskami - podkreślił Przewodniczący Rady Gminy w Godowie Antoni Tomas.

Z kolei wójt gminy Godów Mariusz Adamczyk podziękował dyrektorowi za kształtowanie pozytywnego wizerunku godowskiej oświaty, życząc również dużo zdrowia. - Choć formalnie przeszedł na emeryturę na pewno nadal będzie aktywnie działał i wspomagał nas swoimi pomysłami - powiedział wójt gminy Godów.

Waldemar Paszylka od 1994 r. był dyrektorem Szkoły Podstawowej w Łaziskach. W 1999 r. został dyrektorem nowo utworzonego Gimnazjum w Gołkowicach. Następnie od 2008 r. został dyrektorem Zespołu Szkół w Gołkowicach, w skład którego wchodziły gimnazjum i szkoła podstawowa. Od 2018 r. - po likwidacji gimnazjów - ponownie był dyrektorem Szkoły Podstawowej w Gołkowicach. - Po 30 latach na stanowisku dyrektora szkół można poczuć się jak prawdziwy weteran. Dziękuję wszystkim za dobrą współpracę - powiedział Waldemar Paszylka.

Autor: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności9 sierpnia 202615:16

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
slaskie.pl / fot. Tomasz Żak/UMWS
Reklama
Aktualności9 sierpnia 202623:16

Rozpoczynamy remont A1

Rozpoczynamy remont A1 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Aktualności10 sierpnia 202610:44

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wybita szyba wiaty przystankowej Wilchwy Cyganek to kolejny akt wandalizmu w Wodzisławiu Śląskim. W ostatnim czasie niszczona była również infrastruktura Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, a na elewacji Pałacu Dietrichsteinów pojawiły się graffiti. Za usuwanie skutków bezmyślnego działania wandali zapłacić trzeba z publicznych pieniędzy.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.