Aktualności26 marca 202420:10
Starosta wodzisławski podziękował samorządowcom z Godowa. Zapowiedział kolejne inwestycje

0
Reklama
Godów:
Na sesji Rady Gminy w Godowie, która odbyła się 26 marca, obecny był Starosta Powiat Wodzisławski Leszek Bizoń.
W związku z kończącą się kadencją samorządu Starosta podziękował samorządowcom z Gminy Godów za dotychczasową dobrą współpracę. Jej efektem są m.in. kolejne odcinki zmodernizowanych dróg powiatowych w Gołkowicach, Skrzyszowie, Łaziskach i Krostoszowicach, które współfinansuje Gmina Godów.
Starosta poinformował również o zaplanowanej na ten rok - dzięki zaplanowanej w budżecie Gminy Godów na 2024 r. dotacji finansowej - modernizacji kolejnego odcinka ul. 1 Maja w Gołkowicach oraz możliwości modernizacji - również w tym roku - ul. Powstańców w Skrzyszowie.































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany