Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego interweniował w Radlinie

AKTUALIZACJA. Dziś, 27.03., około godziny 10.30 w Radlinie na ulicy Rogozina lądował śmigłowiec LPR. Czym spowodowana była jego interwencja?
Śmigłowiec został wezwany przez zespół ratownictwa medycznego. Jego interwencja nie była jednak związana z wypadkiem, a dotyczyła nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Jako, że konieczna była potrzeba jak najszybszego udzielenia specjalistycznej pomocy medycznej, podjęto decyzję o skorzystaniu z transportu lotniczego. Około godziny 11.00 śmigłowiec LPR odleciał, a pacjent został ostatecznie przetransportowany do szpitala przez karetkę pogotowia. Na czas działań droga w ciągu ulicy Rogozina była nieprzejezdna.

![Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)











![Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781466345photo-53-z-90-.jpg)









Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany