Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 kwietnia 202419:20

Druga tura w Wodzisławiu Śląskim. Alan Szatyło poparł Dezyderiusza Szwagrzaka

Druga tura w Wodzisławiu Śląskim. Alan Szatyło poparł Dezyderiusza Szwagrzaka - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Przed drugą turą wyborów na prezydenta Wodzisławia Śląskiego Alan Szatyło udzielił swego poparcia Dezyderiuszowi Szwagrzakowi. Ogłosił to w mediach społecznościowych.

- Drodzy mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego. Dziś piszę do Was z ogromną nadzieją i determinacją, gotowy do wspólnej pracy dla dobra naszego miasta. Po długich rozmowach i wspólnym wysiłku z moim byłym kontrkandydatem Dezyderiuszem Szwagrzakiem, pragnę oficjalnie ogłosić nasze partnerstwo dla lepszej przyszłości Wodzisławia Śląskiego! Przez wiele godzin pracowaliśmy nad porozumieniem, a nasza wizja jest jasna: Wodzisław Śląski ponad podziałami, z otwartymi drzwiami dla każdego mieszkańca. Nie możemy pozwolić, aby dalsze zadłużanie miasta stało na drodze naszego rozwoju, dlatego chcemy skupić się na szeroko pojętych inwestycjach, które zapewnią nam stabilną przyszłość. To nie wszystko, jesteśmy świadomi bardzo ważnego problemu wyludniania się naszego miasta, chcemy nowej wyższej uczelni w Wodzisławiu Śląskim, nie chcemy żeby młodzi ludzie opuszczali nasze miasto, pragniemy również samorządu pokoleń - wsłuchamy się w głos seniorów. Zapraszamy wszystkich Radnych do budowania wspólnej koalicji, do zmiany i do oddania swojego głosu na Dezyderiusza Szwagrzaka. Dezyderiusz podczas naszej rozmowy powiedział, że kocha nasze miasto, ma plan na jego rozwój, jest otwarty na realizację naszych postulatów, postanowiłem Mu zaufać i proszę Was o to samo. Proszę Was wszystkich o ostatnią mobilizację dla mnie, dla Dezyderiusza, a co najważniejsze DLA WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO. GŁOSUJEMY NA ZMIANĘ! Udzielam pełnego poparcia Dezyderiuszowi Szwagrzakowi na Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski - napisał A. Szatyło na swym fanpage na FB.

Przypomnijmy, w pierwszej turze wyborów urzędujący prezydent uzyskał 40,23% poparcia. Drugi był Dezyderiusz Szwagrzak, który zdobył 21,75% głosów. Na najniższym stopniu wyborczego podium uplasował się Alan Szatyło, zdobywając 15,56% głosów.

Autor: red., fot. FB/Alan Szatyło, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202420:39

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów

Nowe limity dorabiania dla wcześniejszych emerytów i rencistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.