Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 kwietnia 202420:11

Nie dotarł do celu. Jadąc rowerem wywrócił się, bo był pijany

Nie dotarł do celu. Jadąc rowerem wywrócił się, bo był pijany - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W czwartek, 11.04., w samo południe policjanci interweniowali wobec rowerzysty, który się przewrócił. Jak się okazało, stracił on równowagę, bo miał w organizmie 3,5 promila.

W czwartek, w samo południe wodzisławscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące rowerzysty, który przewrócił się na jezdni. Mundurowi na miejscu ustalili, iż 44-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego jechał ulicą Centralną w Połomi, na pustej drodze stracił panowanie nad rowerem i się przewrócił. Jak się okazało, rowerzysta był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało u niego 3,5 promila. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Policjanci zatroszczyli się o rowerzystę, ponieważ właśnie w trosce o jego bezpieczeństwo przekazali go wraz z rowerem rodzinie.

Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie, do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, iż nietrzeźwi kierujący są najczęściej sprawcami tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Niech bezpieczeństwo na drogach będzie naszą wspólną sprawą.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.