Potrącenie w Rydułtowach. Kierowca na podwójnym gazie

Do zdarzenia doszło w piątek, 12.04., na oznakowanym przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Bema w Rydułtowach. Poszkodowana to starsza kobieta. Jak się okazało, sprawca był pijany.
Zdarzenie odnotowano około godziny 12.45 na oznakowanym przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Bema w Rydułtowach. Jak informuje KPP w Wodzisławiu Śląskim, 66-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która przechodziła przez oznakowane przejście. Doszło do potrącenia.
Piesza, 83-letnia kobieta, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego peugeotem. Okazało się, że mężczyzna miał prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci prowadzą działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.





![W tych miejscach nie będzie prądu [LIST LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LIST LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)


![Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] Wyrównany mecz i walka do końca. Unia Racibórz dzieli punkty z Naprzodem Czyżowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777153341photo-66-z-72-.jpg)



![Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] Zderzenie Mercedesa z motorowerem w Pszowie. Poważne obrażenia jednego z poszkodowanych [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177728136463-933147-.jpg)

Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany