Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 kwietnia 202422:38

Zapisz się na szkolenie z ekspertami ZUS i PIP

Zapisz się na szkolenie z ekspertami ZUS i PIP - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

24 kwietnia 2024 r., o godzinie 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 odbędzie się bezpłatne szkolenie ZUS i Państwowej Inspekcji Pracy. Tematem szkolenia będzie roczne rozliczenie składki zdrowotnej oraz zwolnienia od pracy i urlopy uwzględnione w kodeksie pracy.

Ważne szkolenie dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych prawem pracy, ale też obowiązkiem prawidłowego rozliczenia składki zdrowotnej. Warto przypomnieć, że w tym roku przedsiębiorcy opodatkowani na zasadach ogólnych lub ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych muszą złożyć roczne rozliczenie składki na ubezpieczenie zdrowotne za 2023 rok do 20 maja. To część prowadzona przez eksperta ZUS. Natomiast przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy wyjaśni zagadnienia dotyczące zwolnień od pracy, w tym zwolnień okolicznościowych, z powodu siły wyższej czy urlopu opiekuńczego.

Udział w szkoleniu tylko na podstawie wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy na szkolenie przyjmujemy do 23 kwietnia 2024 r., do godz. 10:00 na adres mailowy: szkolenia_rybnik@zus.pl. W mejlu zgłoszeniowym należy podać: datę i godzinę szkolenia, imię i nazwisko osób zgłaszanych na szkolenie, numer telefonu do kontaktu. Ważne! Prosimy dołączyć do zgłoszenia wypełnioną i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Formularz zgody jest dostępny na stronie internetowej https://www.zus.pl/-/szkolenie-online-roczne-rozliczenie-sk%C5%82adki-zdrowotnej-za-2023-r.?p_l_back_url=%2Fo-zus%2Fkalendarium%2Fszkolenia%3FdateFrom%3D%26dateTo%3D%26locality%3DRybnik

Można go pobrać wchodząc na stronę www.zus.pl, w zakładkę wydarzenia i szkolenia, następnie wybrać miejsce szkolenia Rybnik, a dane szkolenie. Na samym końcu informacji o szkoleniu dołączony jest załącznik formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jest ona niezbędna, aby uczestniczyć w szkoleniu.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy, aby poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Autor: ZUS, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.