Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 maja 202411:49

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa reaguje na prośby słuchaczy, czyli Wodecki Tribute na bis

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa reaguje na prośby słuchaczy, czyli Wodecki Tribute na bis - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wsłuchała się w prośby publiczności i wystąpi z koncertem poświęconym twórczości Zbigniewa Wodeckiego raz jeszcze. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 16:30 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Dwa marcowe koncerty orkiestry cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że wielu chętnym nie udało się zakupić biletów. To między innymi za namową tych osób można będzie wysłuchać projektu „Wodecki Tribute” raz jeszcze. Zbigniew Wodecki był piosenkarzem, kompozytorem i muzykiem, którego słuchało kilka pokoleń. Do dziś jego muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością. Ten muzyczny geniusz pozostawił po sobie niezapomniane dzieła. Warto przypomnieć sobie jego utwory, zaaranżowane specjalnie dla wodzisławskiej Orkiestry przez Klaudiusza Janię. Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Zacznij od Bacha” czy „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Różne style muzyczne, piękne kompozycje oraz wspaniałe teksty Jonasza Kofty czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu wodzisławskiej orkiestry to gwarancja sukcesu.

- Zapraszamy tych, którym nie udało się zakupić biletu na marcowe koncerty oraz tych, którzy czują niedosyt i chcieliby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile. Marcowe koncerty poświęcone twórczości Zbigniewa Wodeckiego bardzo spodobały się naszej publiczności. Sam od lat podziwiałem tego artystę i cieszę się, że po raz kolejny zaprezentujemy jego utwory. Będzie to swoisty hołd dla artysty i jego niepowtarzalnego wkładu w polską muzykę - puentuje Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 6 października o 16:30. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

aaa.[31]

 

Autor: WCK, fot. Agnieszka Kozielska, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności3 grudnia 202512:43

Kandydaci na asystentów osób z niepełnosprawnościami poszukiwani

Kandydaci na asystentów osób z niepełnosprawnościami poszukiwani - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności4 grudnia 202511:44

Lepsze podróże pociągiem z wygodnej stacji Rydułtowy

Lepsze podróże pociągiem z wygodnej stacji Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Materiał prasowy, fot. screen Google Maps
Reklama
Reklama
Aktualności3 grudnia 202520:17

Nabór do programu Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością

Nabór do programu Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności3 grudnia 202515:06

Gmina Godów: Urzędnicy zakończyli kurs pierwszej pomocy

Gmina Godów: Urzędnicy zakończyli kurs pierwszej pomocy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Aktualności3 grudnia 202512:35

Na tej samej fali. Polsko-czeskie partnerstwo wodne coraz bliżej unijnego dofinansowania

Na tej samej fali. Polsko-czeskie partnerstwo wodne coraz bliżej unijnego dofinansowania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 grudnia 202513:26

Podziel się smakiem świąt – konkurs na najsmaczniejszy świąteczny przysmak w Wodzisławiu Śląskim

Podziel się smakiem świąt – konkurs na najsmaczniejszy świąteczny przysmak w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Kultura i Edukacja4 grudnia 202511:20

XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Cantemus rozstrzygnięty

XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Cantemus rozstrzygnięty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności4 grudnia 202511:36

Pszów: oddaj krew podczas Jarmarku Świątecznego

Pszów: oddaj krew podczas Jarmarku Świątecznego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.