Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 maja 202417:22

Firma Mitko Powiatowym Liderem Przedsiębiorczości 2023

Firma Mitko Powiatowym Liderem Przedsiębiorczości 2023 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

24 maja odbyła się tegoroczna gala Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, którą organizuje Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. Podczas wydarzenia wyróżnieni zostali przedsiębiorcy, którzy wykazali się m.in. aktywnym udziałem w życiu społecznym czy wprowadzeniem nowych technologii w swoich zakładach pracy. Wśród nagrodzonych znalazła się wodzisławska firma Mitko Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma na osiedlu 1 Maja.

W piątek, 24 maja br. odbyła się XXII edycja uroczystości uhonorowania przedsiębiorców naszego powiatu statuetką Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest m.in. wzmocnienie współpracy pomiędzy samorządami gospodarczymi a samorządami terytorialnymi, zachęcanie firm działających na rynku lokalnym do zrzeszania się w strukturach samorządu gospodarczego, w celu stworzenia silnej reprezentacji małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju lokalnych firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki.

Organizatorami konkursu są: Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim, miasta Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Pszów, gminy Gorzyce, Godów, Mszana, Lubomia i Marklowice. Tegorocznym współorganizatorem gali była Gmina Lubomia - Sołectwo Nieboczowy. Prowadzącymi gali był Robert Krzyżaniak.

Liderzy Przedsiębiorczości 2023

Mikroprzedsiębiorstwo: Zakład Krawiecki „EVELINE” Ewelina Kłosok z Marklowic.

Małe przedsiębiorstwo

Kubica Tradycyjne Wyroby Wędliniarskie Łukasz Kubica z Czyżowic,
PPHU DAK-PLAST Dariusz Lupa z Syryni,
Rduch Bells & Clocks Grzegorz Klyszcz z Rydułtów,
Dom Przyjęć Karina s.c. Karina i Krzysztof Płachta z Pszowa,
Usługi Ogólnobudowlane Aleksander Tarnowski ze Skrbeńska,
WINKLER spółka jawna z Jastrzębia-Zdroju / filia Gogołowa,
Hurtownia Artykułów Przemysłowych WIR Marian Kozielski z Radlina,
Piekarnia, Cukiernia, Sklep Spożywczy Adam Wyleżoł z Bieńkowic.

Średnie przedsiębiorstwo: MITKO sp. z o.o. z Wodzisławia Śląskiego.

Firma MITKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim działa na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności kładzie nacisk na profesjonalizm obsługi i jakość swoich wyrobów. Jest wiodącym producentem outdoorowych nośników reklamowych. Specjalizuje się w produkcji namiotów reklamowych, parasoli i flag. Jest jedną z nielicznych firm, które mogą się pochwalić kompleksową obsługą klienta na etapie sprzedaży, produkcji i dostawy.

Firma jest znaczącym przedsiębiorstwem, które w Polsce produkuje namioty reklamowe zgodne z wymogami europejskiej normy EN-PN 13782:2015-07, regulującej kwestie bezpiecznego użytkowania zadaszeń tymczasowych. Dzięki własnej ślusarni jest niezależnym producentem stelaży namiotowych i masztów flagowych. Ma to niebagatelny wpływ na terminowość i niezależność produkcji. Firmowa szwalnia została wyspecjalizowana w konfekcjonowaniu grubych tkanin poliestrowych używanych do produkcji namiotów i parasoli. Własna drukarnia cyfrowa, specjalizująca się w druku sublimacyjny, gwarantuje terminową realizację każdego zamówienia i kontrolę procesu drukarskiego. Pracownia sitodruku pozwala na profesjonalny wydruk powtarzalnych elementów. Produkty MITKO na każdym etapie produkcyjnym są kontrolowane pod względem jakościowym i zgodnością z zamówieniem. Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo firma zapewnia kompletny serwis pogwarancyjny oraz doradztwo techniczne naszych inżynierów.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport29 listopada 202523:31

Siatkówka. Górnik Radlin ponownie lepszy [FOTO]

Siatkówka. Górnik Radlin ponownie lepszy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Radlin:

W IX kolejce II grupy pierwszej ligi śląskiej mężczyzn siatkarze Klubu Siatkarskiego Racibórz zmierzyli się we własnej hali z drużyną SK Górnik Radlin. Było to spotkanie, na które raciborzanie czekali szczególnie – stanowiło szansę na rewanż za wcześniejszą porażkę poniesioną na parkiecie rywali. Mecz zapowiadał się więc jako wyrównany pojedynek dwóch dobrze znających się zespołów.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Sport30 listopada 202516:26

Rydułtowy: Za nami wspaniałe spotkanie z piłkarzami Górnika Zabrze

Rydułtowy: Za nami wspaniałe spotkanie z piłkarzami Górnika Zabrze - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Sport30 listopada 202522:41

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami prawie ostatnie mecze na boiskach trawiastych. Dla jednych zakończyły się wygranymi, inni musieli przełknąć gorycz porażki. Emocji nie brakowało także w innych dyscyplinach z udziałem zespołów z regionu. Sprawdź wyniki i tabele.

(greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Aktualności1 grudnia 202523:03

Trzydziestolecie Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Powiecie Wodzisławskim, Uroczyste obchody i podsumowanie dorobku

Trzydziestolecie Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Powiecie Wodzisławskim, Uroczyste obchody i podsumowanie dorobku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W piątek, 28 listopada 2025 roku, w historycznym Pałacu Dietrichsteinów odbyła się uroczysta gala z okazji 30-lecia funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG) na terenie powiatu wodzisławskiego. Organizatorem wydarzenia była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, która tym samym uczciła trzy dekady rozwoju i funkcjonowania systemu ratowniczego na Ziemi Wodzisławskiej.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. st.ogn. Marcin Herok
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.