Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 czerwca 202410:58

Wodzisławscy mundurowi kibicowali uczestnikom XX Powiatowej Olimpiady Osób z Niepełnosprawnościami

Wodzisławscy mundurowi kibicowali uczestnikom XX Powiatowej Olimpiady Osób z Niepełnosprawnościami - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

We wtorek, 11.06., na terenie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim odbyła się jubileuszowa XX Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. W Olimpiadzie od wielu lat biorą udział osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W sportowych zmaganiach uczestnikom kibicowali wodzisławscy policjanci z Komendantem Powiatowym na czele.

Wczoraj na terenie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim odbyła się XX Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. Jej głównym organizatorem było Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, które, jak co roku, zaprosiło do udziału wodzisławskich mundurowych. W Olimpiadzie już po raz 20. wzięły udział osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami z terenu województwa śląskiego.

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym przemarszem, w którym wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim - młodszy inspektor Dariusz Zajda. Po oficjalnym otwarciu wydarzenia przez Starostę Wodzisławskiego - Leszka Bizonia rozpoczęły się sportowe konkurencje. Policjanci wraz z maskotką śląskiej Policji "Sznupkiem" dopingowali uczestników Olimpiady w poszczególnych konkurencjach i promowali bezpieczeństwo. Wydarzenie kolejny raz było okazją do integracji i ciekawych rozmów. W Olimpiadzie wzięło udział blisko 400 uczestników z 27 ośrodków. Sportowych emocji było wiele. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę. Serdecznie gratulujemy uczestnictwa w sportowych zmaganiach.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.