Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 czerwca 202410:44

Z głową w sieci. Kampania wodzisławskiej policji podsumowana

Z głową w sieci. Kampania wodzisławskiej policji podsumowana - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W środę, 12.06., na stadionie miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbyło się podsumowanie działań podjętych w ramach własnej kampanii pod nazwą "Z głową w sieci".

W ramach podsumowania odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych, a zwycięska drużyna zagrała mecz z drużyną policjantów. W uroczystym podsumowaniu tegorocznej działalności wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim oraz Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Realizacja akcji była możliwa dzięki pomocy Urządu Miasta w Wodzisławiu Śląskim. W ramach kampanii wodzisławscy profilaktycy przeprowadzili szereg spotkań z młodzieżą wodzisławskich szkół podstawowych, edukując o bezpieczeństwie w Internecie, cyberprzestępczości, w tym cyberprzemocy.

W ramach akcji został zorganizowany konkurs plastyczny oraz turniej piłki nożnej. Ze zwycięską drużyną zagrali mecz wodzisławscy stróże prawa. Turniej zakończył się wręczeniem dyplomów i pucharów zwycięskim drużynom, a także rozstrzygnięciem konkursu plastycznego i wręczenia nagród laureatom. Nagrody wręczał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim młodszy inspektor Dariusz Zajda wraz z Prezydentem Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysławem Kiecą.

Kampania "Z głową w sieci" to nie tylko cyberprzestrzeń. To również integracja i popularyzacja aktywności fizycznej. Uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, zwycięscom składamy gratulacje. Laureatom dziękujemy zaangażowanie i ciekawe prace plastyczne.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.