Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 czerwca 202409:44

Kurtyny wodne na wodzisławskim rynku i Trzech Wzgórzach

Kurtyny wodne na wodzisławskim rynku i Trzech Wzgórzach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W związku zapowiadanymi upałami, przekraczającymi 30 stopni Celsjusza, na wodzisławskim rynku oraz w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" pojawiły się kurtyny wodne, których zadaniem jest chłodzenie mieszkańców Wodzisławia Śląskiego.

Podczas upałów, szczególnie w nagrzanym mieście, należy dbać o swoje zdrowie oraz nawodnienie organizmu - dlatego na wodzisławskim rynku oraz w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" stanęły kurtyny wodne, które mają przynieść ulgę wodzisławianom w nadchodzące upalne dni.

- Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Katowicach wydał ostrzeżenie o nadchodzących upalnych dniach, które mogą powodować też niebezpieczne zjawiska pogodowe. Czekają nas naprawdę ekstremalne warunki. Uważajcie na siebie, pijcie dużo wody i w miarę możliwości szukajcie cienia. Bądźcie świadomi swojego organizmu i reagujcie na sygnały, które Wam wysyła. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze - zwraca się do mieszkańców prezydent Mieczysław Kieca.

Kurtyna wodna z pewnością przyniesie wytchnienie mieszkańcom, ale będzie też świetną rozrywką dla maluchów.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.