Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 czerwca 202416:51

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków w WCK

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Gdy Piotr Bałtroczyk pojawia się na scenie zawsze wprowadza doskonałą atmosferę. Autoironia i wyjątkowy dystans do siebie oraz barwne anegdotki z życia to porcja doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Artysta wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury z programem „Starość nie jest dla mięczaków”. Wydarzenie odbędzie się w niedziele, 24 listopada o 17:00.

Piotr Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Artysta zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, gdyż tego, co nastąpi potem, nie wie nawet sam Bałtroczyk. Przyznał się kiedyś, że ma w głowie jakieś siedem godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu. Jedno jest jednak pewne - celne puenty, niebanalne historie i dowcip na najwyższym poziomie będą gwarancją udanego wieczoru, na którym z pewnością warto być w Wodzisławskim Centrum Kultury.

UWAGA! Występ tylko dla widzów pełnoletnich.

Artysta - Piotr Bałtroczyk

„Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności. Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją...” - czytamy z opisu najnowszego programu artysty.

Stand-upowe show Piotra Bałtroczyka odbędzie się w niedzielę, 24 listopada o godzinie 17:00. Bilety w cenie 79 zł i 89 zł dostępne online oraz w kasie WCK.
Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.