Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 lipca 202423:15

Gmina Godów zaprasza na ważne szkolenie dla seniorów

Gmina Godów zaprasza na ważne szkolenie dla seniorów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego serdecznie zaprasza seniorów oraz ich opiekunów na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 11 września 2024 roku w godzinach 10:00-12:30. Celem spotkania jest zwiększenie świadomości uczestników na temat aktualnych zagrożeń związanych z działalnością cyberprzestępców.

Dla kogo?

Webinarium jest skierowane do seniorów oraz ich opiekunów. Zachęcamy do udziału zarówno indywidualnych uczestników, jak i grupy z domów seniora, klubów seniora, centrów aktywności seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek oraz innych instytucji.

Harmonogram

Logowanie uczestników: od 9:45
Czas trwania webinarium: 10:00 - 12:30

Zgłoszenia

Rejestracja odbywa się online poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. W przypadku zgłoszeń grupowych należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników.

Organizatorzy

Webinarium organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister do spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

Informacje Techniczne

Aby uczestniczyć w webinarium, niezbędne jest stabilne łącze internetowe. Dołączenie do spotkania możliwe będzie przez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne oraz link do spotkania zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa.

Potwierdzenia Uczestnictwa

Potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane do 10 września 2024 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia webinarium. W przypadku zgłoszeń w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Opłaty

Udział w webinarium jest bezpłatny.

- Zapraszamy do udziału i skorzystania z tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych zagrożeniach cyberprzestępczości i jak się przed nimi chronić - zachęcają organizatorzy.

Autor: opr. red., źródło: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.