Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 lipca 202414:34

Festyn EkoPopołudnie w Wodzisławiu Śląskim. Dzielnicowi promowali bezpieczeństwo

Festyn EkoPopołudnie w Wodzisławiu Śląskim. Dzielnicowi promowali bezpieczeństwo - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W piątek, 05.07., na terenie Zespołu Szkół Podstawowych nr 7 w Wodzisławiu Śląskim odbył się festyn, w którym aktywnie uczestniczyli wodzisławscy dzielnicowi. Policjanci promowali bezpieczny wypoczynek w okresie wakacyjnym, prezentowali policyjny sprzęt i opowiadali o swojej pracy, aby zwiększyć świadomość mieszkańców na temat bezpieczeństwa.

"Dziewięć dzielnic, jedno miasto" – EkoPopołudnie na Nowym Mieście

To już trzecie wydarzenie w ramach cyklu "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Festyn "EkoPopołudnie na Nowym Mieście" przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 miał na celu zarówno pokazanie mieszkańcom z różnych części Wodzisławia Śląskiego, jak miło można spędzić czas w każdej z dzielnic, jak i integrację społeczności miejskiej. Organizatorzy zaprosili wodzisławskich policjantów, aby wnieśli swój wkład w promocję bezpiecznego wypoczynku, zwłaszcza nad wodą.

Aktywności i atrakcje na festynie

Podczas festynu dzielnicowi skupili się na edukacji dotyczącej bezpiecznego spędzania wakacji. Policjanci prezentowali sprzęt wykorzystywany w służbie, co wzbudziło duże zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Opowiadali o swojej pracy, podkreślając, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza w czasie letniego wypoczynku.

Festyn "EkoPopołudnie na Nowym Mieście" był doskonałą okazją do integracji mieszkańców i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze, a obecność policjantów wzbogaciła wydarzenie o wartości edukacyjne i promujące bezpieczeństwo.

Autor: opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.