Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 lipca 202415:23

Wodzisławski Klub Seniora zaprasza na warsztaty zielarskie dla dzieci

Wodzisławski Klub Seniora zaprasza na warsztaty zielarskie dla dzieci - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na warsztaty zielarskie, które odbędą się w piątek, 12 lipca o godzinie 11:00 w Wodzisławskim Klubie Seniora przy ul. Jana 17. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję nauczyć się przyrządzania lemoniady z ziół i owoców.

Warsztaty zielarskie to nie tylko edukacja, ale również świetna zabawa. Każde dziecko będzie mogło skomponować swoją oryginalną mieszankę i przygotować wyjątkowy napój, który podbije serca i kubki smakowe uczestników. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rówieśników, poznać nowe smaki i odkryć sekrety zielarskich receptur.

Centrum Aktywności Społecznej przygotowało na ten dzień mnóstwo innych atrakcji i niespodzianek, które uczynią ten czas wyjątkowym.

Chcesz wziąć udział w zajęciach? Nie czekaj i zapisz się już dziś! Skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 509 271 987 lub odwiedź Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Styczyńskiego 2, aby zgłosić chęć udziału. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Warsztaty są bezpłatne.

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.