Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 lipca 202414:45

Bezpłatne zajęcia SUP na wodzisławskim Balatonie

Bezpłatne zajęcia SUP na wodzisławskim Balatonie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Jesteś miłośniczką lub miłośnikiem sportów wodnych? Chciałbyś/abyś spróbować swoich sił w stand up paddle? SUP to sport wodny, w którym stojąc na dużej desce, przypominającej deskę surfingową, poruszamy się wiosłując pojedynczym wiosłem.

W ramach tegorocznej Akcji Lato dzieci i młodzież od 7. roku życia w każdy czwartek do końca wakacji mogą wziąć udział w zajęciach SUP z instruktorem na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

W ramach Akcji Lato na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w każdy czwartek do końca wakacji odbywają się bezpłatne zajęcia z instruktorem z stand up paddle, czyli sportu wodnego polegającego na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej za pomocą pojedynczego wiosła.

Warsztaty odbywają się dla dwóch grup: początkującej w godz. od 17:00 do 18:30 oraz zaawansowanej w godz. od 18:30 do 20:00. W jednej grupie zajęciowej może uczestniczyć maksymalnie 7 osób.

Chcesz wziąć udział w zajęciach? Nie czekaj i zapisz się już dziś telefonicznie lub SMS-em: 691 311 707. Zgłoszenia są przyjmowane do godz. 15:30 w dniu zajęć, a uczestnicy mogą zapisać się na maksymalnie trzy zajęcia do przodu. W zgłoszeniu należy podać informacje czy jest się posiadaczem/posiadaczką własnego SUP-a czy chce się zarezerwować go w wypożyczalni. Zajęcia skierowane są dla dzieci i młodzeży od 7. roku życia (możliwość nauki dziecka z rodzicem na jednej desce).

Ważne! W zajęciach mogą uczestniczyć osoby niepełnosprawne. Na zajęcia należy zabrać czapkę, okulary oraz krem do opalania.

Autor: red., fot. Natalia Maciejek/UM, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.