Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 lipca 202415:18

Parking przy MOSiR Centrum zostanie zamknięty

Parking przy MOSiR Centrum zostanie zamknięty - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zamknięcie parkingu nastąpi w czwartek, 18 lipca.

W związku z organizacją XXI edycji festiwalu Najcieplejszego Miejsca na Ziemi, parking przy ul. Bogumińskiej 8 na terenie Stadionu Aleja będzie zamknięty.

- Informujemy, że w dniach od 18 do 21 lipca bramy wjazdowe na teren Stadionu Aleja przy ul. Bogumińskiej 8 będą zamknięte. Zamknięcie jest związane z organizacją XXI edycji festiwalu Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - Reggae Festiwalu, który przyciąga licznych miłośników muzyki z całego kraju - przekazuje wodzisławski magistrat.

W piątek i sobotę, 19 i 20 lipca br., korzystanie z pomieszczeń budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Centrum" będzie utrudnione, a w trakcie trwania imprezy niemożliwe. Organizatorzy festiwalu oraz zarząd MOSiR proszą o wyrozumiałość i zaplanowanie wizyt w ośrodku na inne terminy.

Zamknięcie parkingu przy ul. Bogumińskiej 8 oraz utrudnienia w korzystaniu z pomieszczeń MOSiR "Centrum" są niezbędne dla zapewnienia bezpiecznego i sprawnego przebiegu festiwalu Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i zapraszają wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym.

Festiwal Najcieplejsze Miejsce na Ziemi to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w regionie, znane z wyjątkowej atmosfery i wysokiego poziomu artystycznego. Co roku gromadzi on miłośników reggae, którzy przybywają, aby cieszyć się koncertami, spotkaniami z artystami oraz licznymi atrakcjami towarzyszącymi.

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. LOOK UP - Drone photography, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.