Wojewódzkie Obchody Święta Policji garnizonu śląskiego w Żorach

Wojewoda Śląski Marek Wójcik wziął udział w uroczystości Wojewódzkich Obchodów Święta Policji garnizonu śląskiego, która odbyła się na rynku w Żorach.
Uroczystość rozpoczęła się od apelu, po którym nastąpiło wręczenie odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. Następnie miała miejsce defilada oraz pokaz musztry paradnej w wykonaniu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
Wojewoda, decyzją Kapituły Odznaki Honorowej, został odznaczony odznaką honorową za zasługi dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dodatkowo Wojewoda został uhonorowany Medalem za Zasługi dla Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa śląskiego.
Na zakończenie obchodów odbył się festyn rodzinny. Uczestnicy mieli możliwość zobaczenia prezentacji sprzętu przez służby mundurowe.





























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany