Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 lipca 202411:03

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE]

Dzień otwarty wodzisławskiej porodówki [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Już 8 września na terenie Zespołu Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego Wodzisławskiej Porodówki. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla rodziców planujących powiększenie rodziny, aby zdobyć mnóstwo przydatnych informacji, wziąć udział w różnorodnych warsztatach, odwiedzić liczne stoiska tematyczne oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

W ramach tego wyjątkowego dnia zaplanowano szereg aktywności i spotkań, które będą niezwykle wartościowe dla przyszłych rodziców. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin związanych z ciążą, porodem i opieką nad noworodkiem. Ponadto odbędą się interesujące wykłady prowadzone przez ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat zdrowia matki i dziecka.

Praktyczne warsztaty oraz panele dyskusyjne pozwolą uczestnikom zdobyć umiejętności i informacje niezbędne w przygotowaniach do narodzin dziecka, oraz w pierwszych miesiącach jego życia. Na stoiskach tematycznych będzie można uzyskać cenne porady, dowiedzieć się o nowościach na rynku produktów dla dzieci oraz porozmawiać z przedstawicielami różnych firm i organizacji wspierających rodziny.

Dla najmłodszych uczestników przewidziano różnorodne atrakcje, które umilą im czas spędzony na wydarzeniu. Organizatorzy zadbali także o upominki dla uczestników, a także o smaczny poczęstunek, który umili chwile spędzone na rozmowach i wymianie doświadczeń.

Dzień Otwarty Wodzisławskiej Porodówki odbędzie się w niedzielę, 8 września, w Zespole Poradni Specjalistycznych przy ulicy 26 Marca 164 (naprzeciwko Szpitala). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, dlatego już dziś warto zarezerwować sobie kilka godzin, aby móc w pełni skorzystać z bogatego programu i atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie udostępniony już wkrótce, jednak już teraz serdecznie zachęcamy do udziału i zarezerwowania sobie tego dnia na odwiedzenie Wodzisławskiej Porodówki.

aaa.[11]

Autor: opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 września 202500:01

Rada Dzielnicy Nowe Miasto wybrana

Rada Dzielnicy Nowe Miasto wybrana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Mariusz Blazy
Reklama
Aktualności12 września 202512:39

Zmiana statutu Wodzisławia Śląskiego. Komentarze rzeczniczki i radnych miejskich

Zmiana statutu Wodzisławia Śląskiego. Komentarze rzeczniczki i radnych miejskich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wczoraj informowaliśmy o pomyśle zmiany statutu Wodzisławia Śląskiego. Procedowany pomysł ujawnił radny Łukasz Chrząszcz. Są już pierwsze komentarze. Do sprawy odniosła się rzeczniczka wodzisławskiego magistratu oraz radni miejscy.

red.
Aktualności12 września 202515:04

Turniej Gramy dla Psiaków z udziałem mundurowych z Wodzisławia Śląskiego

Turniej Gramy dla Psiaków z udziałem mundurowych z Wodzisławia Śląskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., żródło i fot.: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport12 września 202511:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności13 września 202513:02

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO]

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Poprzedni weekend upłynął w gminie Godów pod znakiem dziękczynienia za tegoroczne plony oraz świętowania 250-lecia Skrbeńska. To były piękne i udane dożynki, które w Skrbeńsku i całej gminie będzie się jeszcze długo wspominać.

UG Godów, fot. Franek Brzoza
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:48

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności13 września 202512:27

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 września 202512:33

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności13 września 202521:34

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo!

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.