Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 sierpnia 202412:33

Pszów. Co z kortami i skateparkiem po wakacjach?

Pszów. Co z kortami i skateparkiem po wakacjach? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

Od poniedziałku, 2 września, zmienią się godziny otwarcia kortów tenisowych i skateparku na lodowisku w Pszowie. Z atrakcji będzie można korzystać codziennie aż do końca września.

Po wakacjach korty tenisowe, skatepark i stół do ping-ponga otwarte będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:15 do 20:30, a w weekendy od 9:30 do 20:30. Ze skateparku i tenisa stołowego nadal będzie można korzystać bezpłatnie.

Nie zmienia się też cennik za grę na kortach tenisowych. Godzina korzystania z kortu kosztuje 18 zł, a rakietę wypożyczymy za 7 zł. Chcąc zagrać w tenisa ziemnego należy wcześniej dokonać rezerwacji pod numerem telefonu 696 009 303 (obsługa obiektu) lub osobiście. W obiekcie dostępne są dwa korty tenisowe (do gry pojedynczej i podwójnej), za które można płacić kartą.

Do końca wakacji z letnich atrakcji na lodowisku można korzystać w godzinach od 9:30 do 20:30.

Autor: UM Pszów, fot. Krzysztof Jaroch, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 sierpnia 202611:41

Balaton pożegna lato tanecznie. Animacje dla dzieci i muzyka do późnego wieczora

Balaton pożegna lato tanecznie. Animacje dla dzieci i muzyka do późnego wieczora - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Trzeciok
Aktualności27 sierpnia 202611:26

Pożegnanie wakacji w Wodzisławiu. Będą dmuchańce, warsztaty i śląski kołocz

Pożegnanie wakacji w Wodzisławiu. Będą dmuchańce, warsztaty i śląski kołocz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności28 sierpnia 202611:17

Co? Gdzie? Kiedy? Weekend w Wodzisławiu Śląskim

Co? Gdzie? Kiedy? Weekend w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latający Obiektyw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 sierpnia 202611:07

Ostatnia szansa na SUP tego lata. Dziś zajęcia na Balatonie

Ostatnia szansa na SUP tego lata. Dziś zajęcia na Balatonie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji UM
Sport28 sierpnia 202612:42

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.