Kolejni nauczyciele z gminy Godów z mianowaniem

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2024/2025 czterech nauczycieli, którzy uzyskali awans zawodowy nauczyciela mianowanego, złożyło w obecności Zastępcy Wójta Tomasza Kasperuka, ślubowanie.
Nowi nauczyciele mianowani złożyli ślubowanie treści: "Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej." Ślubowanie mogło być złożone z dodaniem słów: "Tak mi dopomóż Bóg."
Pedagodzy, którzy uzyskali awans na stopień nauczyciela mianowanego i złożyli przed wójtem Gminy Godów ślubowanie to: Daria Słonina (ZSP Godów), Katarzyna Skutela (ZSP Godów), Sylwia Adamczyk (ZSP Skrbeńsko) i Agnieszka Ściborska (SP Skrzyszów).
Po uroczystym ślubowaniu Tomasz Kasperuk oraz Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Polityki Społecznej Katarzyna Kubica złożyli nauczycielom gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodowych, zarówno tych związanych z rozwojem uczniów, jak i tych związanych z rozwojem osobistym.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany