Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 września 202414:56

Kolizja osobówki i dostawczaka w Pszowie

Kolizja osobówki i dostawczaka w Pszowie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

W piątek (20.09.) rano, w Pszowie, doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 8:40 na skrzyżowaniu ulic Pszowskiej i Paderewskiego.

Jak przekazał asp. Piotr Kaniuka, zastępca rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, sprawczynią zdarzenia była 73-letnia mieszkanka Pszowa, która prowadziła samochód marki Seat Altea. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do zderzenia z ciężarówką marki Man, poruszającą się prawidłowo ulicą Pszowską.

Na skutek tego incydentu kierująca seatem została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Na szczęście, w wyniku kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a jedynie pojazdy uległy uszkodzeniom. Droga, na której doszło do zdarzenia, była przez krótki czas częściowo zablokowana, jednak służby szybko usunęły utrudnienia, dzięki czemu ruch został wkrótce przywrócony.

Cała sytuacja przypomina o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza na skrzyżowaniach, gdzie wymagana jest większa koncentracja i stosowanie się do zasad pierwszeństwa.

Autor: red, fot. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport6 stycznia 202617:27

Pobiegnij, by pomóc. Policz się z cukrzycą na Trzech Wzgórzach w ramach WOŚP

Pobiegnij, by pomóc. Policz się z cukrzycą na Trzech Wzgórzach w ramach WOŚP - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Aktualności7 stycznia 202619:05

Komunikacja autobusowa w Wodzisławiu Śląskim. Powiat zachęca mieszkańców do zgłaszania uwag

Komunikacja autobusowa w Wodzisławiu Śląskim. Powiat zachęca mieszkańców do zgłaszania uwag - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja7 stycznia 202610:25

Nauczycielski awans Katarzyny Korbel

Nauczycielski awans Katarzyny Korbel - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Reklama
Aktualności7 stycznia 202619:22

MOPS Wodzisław Śląski: kalendarz wypłat świadczeń na 2026 rok

MOPS Wodzisław Śląski: kalendarz wypłat świadczeń na 2026 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności7 stycznia 202612:51

Orszak Trzech Króli ponownie zawitał do Rydułtów [FOTO]

Orszak Trzech Króli ponownie zawitał do Rydułtów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności7 stycznia 202613:07

Projekt Na tej samej fali - przyjaciele na wodzie z dofinansowaniem

Projekt Na tej samej fali - przyjaciele na wodzie z dofinansowaniem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Aktualności7 stycznia 202610:52

Rusza pierwszy rydułtowski Panel Obywatelski

Rusza pierwszy rydułtowski Panel Obywatelski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Aktualności7 stycznia 202611:06

Kolędowa pomoc dla dzieci ze Sri Lanki

Kolędowa pomoc dla dzieci ze Sri Lanki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.