Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 września 202417:59

Stracili syna z oczu tylko na moment. Służby postawione na nogi

Stracili syna z oczu tylko na moment. Służby postawione na nogi - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

W czwartek, 26 września, służby ratunkowe w powiecie wodzisławskim zostały zaalarmowane w związku z zaginięciem małego dziecka. Około godziny 13:30 policja oraz straż pożarna zostały skierowane do miejscowości Gołkowice, w gminie Godów, w odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące zniknięcia 3-letniego chłopca.

Z relacji wynika, że dziecko bawiło się na podwórku, jednak w pewnym momencie zniknęło z oczu opiekunów. Zaniepokojeni rodzice natychmiast powiadomili służby ratunkowe, które niezwłocznie podjęły działania poszukiwawcze. Na wskazany adres błyskawicznie skierowano policjantów oraz strażaków, jednak, jak się okazało, w trakcie podejmowanych działań dziecko samo się odnalazło. Gdy policjanci przybyli na miejsce, chłopiec był już bezpieczny z rodzicami, cały i zdrowy.

Informację o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań potwierdziła oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, asp. sztab. Małgorzata Koniarska, która poinformowała, że chłopiec powrócił do opiekunów przed przyjazdem funkcjonariuszy.

W związku z zaistniałą sytuacją możliwe jest, że sprawą zajmie się sąd rodzinny, który oceni okoliczności zdarzenia i ewentualne zaniedbanie opieki nad dzieckiem. Mimo że sytuacja zakończyła się szczęśliwie, to podobne zdarzenia są traktowane z najwyższą powagą, aby zapobiegać potencjalnym zagrożeniom w przyszłości.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport10 lutego 202512:17

Zacięta rywalizacja młodych piłkarzy w Krzanowicach [FOTO]

Zacięta rywalizacja młodych piłkarzy w Krzanowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Osiem zespołów wzięło udział w niedzielnym turnieju piłkarskim, którego stawką był Puchar Prezesa Amewi-Bruk. Była to już czwarta edycja tych zmagań, a organizatorem turnieju był LKS Krzyżanowice. Zawody rozegrano w hali sportowej w Krzanowicach i zgromadziły młodych piłkarzy z rocznika 2018 i młodszych.

red., fot. Karol Fieroch
Aktualności11 lutego 202511:44

13 lutego kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego

13 lutego kolejna sesja Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Natalia Maciejek/UM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.