Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 października 202416:34

Agent w Orkiestrze, czyli najnowszy projekt Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej

Agent w Orkiestrze, czyli najnowszy projekt Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Najsłynniejszy szpieg w historii kina, James Bond stał się inspiracją do kolejnego koncertu Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej. 15 grudnia br. zabrzmią melodie z filmów o agencie 007. Koncert, oprócz znakomitego muzycznego wykonania, doczeka się też wizualnej oprawy.

Wspaniałe widowisko dla miłośników muzyki filmowej przygotowane przez Orkiestrę będzie okazją do wysłuchania świetnie zaaranżowanych utworów, takich jak „Golden Eye”, „Skyfall” czy „Live and let die”. Orkiestrze towarzyszyć będą wokalistki, które dodadzą kolorytu całemu występowi. Połączenie muzyki, gry świateł i efektów wizualnych pozwoli na stworzenie niesamowitej atmosfery.

- Wodzisławska publiczność już nie raz pokazała, że uwielbia przychodzić na nasze koncerty. Liczymy, że i tym razem bilety rozejdą się w oka mgnieniu. Zapraszam serdecznie na muzyczną ucztę filmową - zachęca Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w niedzielę, 15 grudnia o godzinie 16:30 i 18:30. Bilety w cenie 55 zł będą dostępne online od piątku, 4 października od godziny 12:00 oraz w godzinach pracy kasy. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

agent

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202614:22

3,5 promila i brak kontroli. Policja przypomina zasady bezpieczeństwa nad wodą

3,5 promila i brak kontroli. Policja przypomina zasady bezpieczeństwa nad wodą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności3 lipca 202615:12

Smaki regionu na wyciągnięcie ręki. W sobotę kolejny Wodzisławski Ekobazar

Smaki regionu na wyciągnięcie ręki. W sobotę kolejny Wodzisławski Ekobazar - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Aktualności4 lipca 202618:36

Chwila nieuwagi wystarczyła. Kolizja trzech pojazdów w Rydułtowach

Chwila nieuwagi wystarczyła. Kolizja trzech pojazdów w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności3 lipca 202614:27

Reggae, energia i wielkie koncerty. Mesajah wystąpi w Wodzisławiu Śląskim

Reggae, energia i wielkie koncerty. Mesajah wystąpi w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności3 lipca 202610:48

Rozbito szajkę oszustów działających metodą na legendę

Rozbito szajkę oszustów działających metodą na legendę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Lublin, nadkomisarz Anna Kamola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.