Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 października 202413:36

Brak wody na kilku wodzisławskich ulicach. Przerwa ma potrwać do 15

Brak wody na kilku wodzisławskich ulicach. Przerwa ma potrwać do 15 - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim informuje, że 8 października w do godziny 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody na wybranych ulicach miasta. Powodem tej przerwy są prace związane z przebudową sieci wodociągowej, które mają na celu poprawę jakości dostarczanej wody oraz zwiększenie wydajności całego systemu.

Ulice objęte przerwą w dostawie wody

Dostawa wody zostanie wstrzymana na następujących ulicach:

• ul. Szybowej
• ul. Rolniczej
• ul. Paderewskiego
• ul. Młodzieżowej

Przerwa potrwa do godziny 15:00.

Znaczenie przebudowy sieci wodociągowej

Prace związane z przebudową sieci wodociągowej są niezwykle istotne dla zapewnienia mieszkańcom Wodzisławia Śląskiego dostępu do czystej i bezpiecznej wody. Modernizacja infrastruktury wodociągowej pozwala na eliminację przestarzałych elementów, co z kolei przyczynia się do poprawy jakości dostarczanej wody oraz ograniczenia awarii i problemów z ciśnieniem. Dodatkowo, nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane w trakcie tych prac mogą przyczynić się do oszczędności w zarządzaniu zasobami wodnymi.

Zarządzanie sytuacją

W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów związanych z brakiem wody, mieszkańcy mogą skontaktować się z pogotowiem wodociągowym, które dyżuruje przez całą dobę pod numerem telefonu 32 455 18 40. Przedsiębiorstwo zachęca do korzystania z tej linii w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji lub nagłych problemów związanych z dostawą wody.

Mimo że przerwa w dostawie wody może być niewygodna dla mieszkańców, jest ona konieczna dla zapewnienia długoterminowej poprawy jakości infrastruktury wodociągowej. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji dziękuje za zrozumienie i cierpliwość oraz zapewnia, że po zakończeniu prac dostawa wody wróci do normy, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się lepszymi warunkami korzystania z sieci wodociągowej.

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com za UM Wodzisław Śl., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport8 marca 202621:49

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności9 marca 202610:10

WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO]

WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Sala pełna rozmów, śmiechu, inspirujących spotkań i kobiecej energii – tak wyglądała trzecia odsłona wydarzenia WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. W sobotnie popołudnie, 7 marca, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 wodzisławianki spotkały się, by na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, zadbać o siebie, zdobyć nową wiedzę i spędzić czas w atmosferze wsparcia oraz wzajemnej inspiracji.

opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
Aktualności9 marca 202610:34

Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO]

Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W miniony weekend Wodzisław Śląski stał się miejscem spotkań młodych ludzi stojących przed jedną z pierwszych ważnych decyzji w swoim życiu. Na wodzisławskim Rynku odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne – wydarzenie skierowane przede wszystkim do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli. 

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja9 marca 202613:07

Szkło i ceramika w dialogu. Wystawa w Pałacu Dietrichsteinów przedłużona

Szkło i ceramika w dialogu. Wystawa w Pałacu Dietrichsteinów przedłużona - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Sport9 marca 202615:42

Wiemy, kto zrealizuje zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Wiemy, kto zrealizuje zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.