Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 października 202419:39

Spotkajmy się z MOCą w Pałacu Dietrichsteinów

Spotkajmy się z MOCą w Pałacu Dietrichsteinów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W świecie, gdzie na każdym kroku potrzebujemy wsparcia i wiedzy o tym, co dzieje się w naszych głowach, zapraszamy na cykl "Spotkań pełnych MOCy" w Pałacu Dietrichsteinów w Wodzisławiu Śląskim. Psychologowie, trenerzy i terapeuci będą prowadzić uczestników przez meandry naszych umysłów, by każdy mógł nauczyć się budować, a potem czerpać energię z wewnętrznej mocy w trudnych chwilach.

Na pierwszy ogień ważny temat o wpływie naszego stylu życia i żywienia na zdrowie. – Dieta to słowo odmieniane przez wszystkie przypadki od wielu lat. Chcemy wbić się w sylwestrową kreację, bikini albo ulubione jeansy i.... szukamy diety najlepszej dla siebie. Próbujemy, testujemy, odmawiamy sobie, a efekty bywają mizerne. Dlaczego? Co robimy źle? Jakie błędy powtarzamy? Sfrustrowani nie wiemy co robić dalej – krótko opisuje problem Weronika Ryłko, psychodietetyk pracująca na co dzień w Centrum Zdrowia Psychicznego Al-Med w Wodzisławiu Śląskim.

Weronika Ryłko, psychodietetyk z wieloletnim doświadczeniem i absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach specjalizuje się w mądrym komponowaniu diety, która nie tylko dodaje energii, ale także nie wywołuje wyrzutów sumienia. Podczas spotkania specjalistka opowie o tym, jak pozbyć się przyzwyczajeń i wybierać to, co nas buduje i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę i w jaki sposób podchodzić do troski o własne zdrowie.

- Wodzisławskie muzeum to doskonała przestrzeń, w której można odnaleźć moc. Z jednej strony płynie ona ze zgłębienia tajników historii, poznawania swoich korzeni i losów małej ojczyzny. Z drugiej swoją siłę można odnaleźć tworząc i dając się ponieść sztuce. Teraz wchodzimy z cyklem spotkań pełnych mocy, w trakcie których nasi goście pomogą w zrozumieniu siebie i swoich wyborów – opowiada Hanna Blokesz-Bacza, manager Pałacu.

Spotkania realizowane są we współpracy z Centrum Zdrowia Psychicznego Al-Med z Wodzisławia Śląskiego. Jest to miejsce, które dba o dobrostan psychiczny dorosłych oraz prowadzi terapię uzależnień. W swojej pracy stawiają na holistyczne podejście, tworząc bezpieczną i pełną szacunku przestrzeń dla pacjentów i ich bliskich.

Spotkanie pełne MOCy w Pałacu Dietrichsteinów odbędzie się w najbliższy poniedziałek 21 października o godzinie 17:00. Wstęp wolny!

moc_ywienie

Autor: Muzeum Wodzisław, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności9 grudnia 202512:55

Rozbudowa Centrum Przesiadkowego. W wodzisławskim magistracie otwarto oferty

Rozbudowa Centrum Przesiadkowego. W wodzisławskim magistracie otwarto oferty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności9 grudnia 202513:39

Utrudnienia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śląskim. Placówka od stycznia w nowej siedzibie

Utrudnienia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śląskim. Placówka od stycznia w nowej siedzibie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202512:04

Pomoc nie zna granic

Pomoc nie zna granic - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności9 grudnia 202512:11

Barbórkowe zwiedzanie sztolni w nowoczesnym wydaniu [FOTO]

Barbórkowe zwiedzanie sztolni w nowoczesnym wydaniu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności9 grudnia 202522:17

Świąteczne biesiadowanie na dworcu kolejowym. W czwartek mieszkańcy spotkają się przy kolędach

Świąteczne biesiadowanie na dworcu kolejowym. W czwartek mieszkańcy spotkają się przy kolędach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Aktualności10 grudnia 202513:10

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO

Wodzisław Śląski: Gala wolontariatu w I LO - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności10 grudnia 202512:02

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia

Wodzisławski PUP zmienia godziny otwarcia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202513:29

Honorowa Odznaka PCK dla Miasta Pszów

Honorowa Odznaka PCK dla Miasta Pszów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów, fot. Klub HDK przy KWK Anna
Reklama
Aktualności10 grudnia 202511:46

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego. 15 grudnia urząd czynny krócej

Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego. 15 grudnia urząd czynny krócej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności10 grudnia 202511:21

Pomoc dla osób bezdomnych w okresie zimowym. Gdzie szukać wsparcia i kto może z niego skorzystać?

Pomoc dla osób bezdomnych w okresie zimowym. Gdzie szukać wsparcia i kto może z niego skorzystać? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.