Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 października 202418:59

Moje ciało moim domem - warsztaty ruchowe w WCK

Moje ciało moim domem - warsztaty ruchowe w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

„Ruch skrywa w sobie możliwość przenoszenia nas do domu, w którym mieszka dusza, w świat naszego wnętrza, świat, dla którego nie mamy nazwy” - twierdzi Anna Halprin, znana amerykańska choreografka. O słuszności tych słów można będzie się przekonać 30 listopada o godz. 14.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury podczas cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem zajęć „Uwolnij ciało”. Dwugodzinne warsztaty ruchowo-rozwojowe z cyklu „Tu i teraz” poprowadzi Małgorzata Karwot, instruktorka tańca i psycholożka.

Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w improwizacjach ruchowych w zgodzie z potrzebami własnego ciała, co wpływa korzystnie na uwolnienie emocji. Dodatkowo prowadząca wytłumaczy, jak wspomóc się w niwelowaniu bólu i napięć w ciele, a także poprawić samopoczucie, a co za tym idzie, pozytywnie nastawić się do świata. Uczestnicy skupiać się będą na pogłębianiu samoświadomości, relaksacji i poprawie koncentracji. Dowiedzą się również, jak świadome oddychanie może stać się integralną częścią codziennego życia.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 22 listopada pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie do 26 listopada – o możliwości wpłaty poinformuje organizator w momencie zebrania się odpowiedniej liczby zainteresowanych). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w. 28).

uwolnij_ciao_plakat

Autor: WCK, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 sierpnia 202510:25

Nie płacił alimentów, spędzi pół roku za kratkami

Nie płacił alimentów, spędzi pół roku za kratkami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Sport26 sierpnia 202513:27

Uwaga kierowcy! 31 sierpnia utrudnienia na drogach powiatu

Uwaga kierowcy! 31 sierpnia utrudnienia na drogach powiatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności27 sierpnia 202513:26

Trzech zatrzymanych w ciągu dwóch dni. Sukces wodzisławskich dzielnicowych

Trzech zatrzymanych w ciągu dwóch dni. Sukces wodzisławskich dzielnicowych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności27 sierpnia 202512:36

Kolejna sesja Rady Miejskiej już jutro. O czym dyskutować będą radni?

Kolejna sesja Rady Miejskiej już jutro. O czym dyskutować będą radni? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Biuro Komunikacji Społecznej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 sierpnia 202523:20

Puchar Polski: Udany rewanż Syryni za porażkę w lidze [FOTO]

Puchar Polski: Udany rewanż Syryni za porażkę w lidze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

Losy piłkarskich rywalizacji bywają nieprzewidywalne. Jeszcze niedawno LKS Gamów i Naprzód 32 Syrynia zmierzyły się w spotkaniu ligowym, które pewnie wygrał beniaminek, a już 27 sierpnia stanęły naprzeciw siebie ponownie – tym razem w meczu pucharowym. Choć często mówi się, że historia lubi się powtarzać, środowy pojedynek pokazał, że nie zawsze tak musi być.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.