Chciał zacząć żyć normalnie. Dlatego... doniósł sam na siebie

Do wodzisławskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany. Zgłaszający chciał zacząć "normalnie żyć". Zdecydował, że najpierw musi odsiedzieć karę więzienia.
41-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego w przypływie szczerości sam powiadomił policję, że jest poszukiwany i powinien w końcu odsiedzieć swoją karę. Mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Policjanci w systemach potwierdzili, że jest on poszukiwany w celu odbycia zasadniczej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa, których się dopuścił.
Skruszony oszust najbliższe pół roku spędzi w więzieniu.
![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)




![Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176276946055-906497-.jpg)


Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany