Mandat za oklejone folią reflektory

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Mężczyzna został ukarany mandatem za zasłonięcie folią reflektorów. Przypominamy, że poruszanie się po drodze pojazdem z przyciemnionymi reflektorami jest nielegalne, a odpowiedzialność za tego rodzaju ingerencję w pojazd spada na jego właściciela.
Na ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Policyjna kontrola wykazała, że 27-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego poruszał się pojazdem, który ma oklejone ciemną folią reflektory. Mundurowi ukarali go mandatem karnym w wysokości 300 złotych. Na jego konto wpadło 8 punktów karnych.
Policjanci przypominają, że ingerencja w światła pojazdu sprawia, że tracą one swoje właściwości - pojazd staje się mniej widoczny, zwłaszcza w pochmurny czy mglisty dzień. Poruszanie się takim pojazdem po drodze jest wykroczeniem. Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie za kierownicą, bezpieczeństwo na drodze powinno być naszą wspólną sprawą.











![Tanecznym krokiem odliczali do matury [FOTO i WIDEO] Tanecznym krokiem odliczali do matury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17696010331769600721623434158-1820000602072669-3679371656738810226-n-.jpg)















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany