Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 marca 202515:27

Za nami spotkanie prezydenta i mieszkańców Jedłownika Szybu

Za nami spotkanie prezydenta i mieszkańców Jedłownika Szybu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

26 marca prezydent miasta Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami Jedłownika Szybu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4. Było to drugie tegoroczne spotkanie prezydenta z mieszkańcami, mające na celu omówienie bieżących spraw oraz oczekiwań wodzisławian.

Podczas spotkania poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących zarówno codziennego funkcjonowania mieszkańców, jak i przyszłości miasta. Wodzisławianie aktywnie dyskutowali na temat wspólnot mieszkaniowych, ich zarządzania oraz wyzwań związanych z utrzymaniem nieruchomości i planowanymi remontami budynków. Nie zabrakło również rozmów na temat infrastruktury – mieszkańcy dyskutowali na temat m.in. ścieżek pieszo-rowerowych oraz trwającego remontu skrzyżowania ulic Pszowskiej i Górniczej.

Ważnym punktem spotkania były także kwestie związane z organizacją wydarzeń kulturalnych i społecznych w mieście. Mieszkańcy wyrażali swoje oczekiwania wobec przyszłych inicjatyw, podkreślając potrzebę integracji lokalnej społeczności. Nie zabrakło także tematów związanych z bezpieczeństwem – w obliczu globalnych napięć pojawiły się pytania dotyczące przygotowania miasta na ewentualne sytuacje kryzysowe.

Prezydent Mieczysław Kieca wraz ze swoją zastępczynią Izabelą Kalinowską uważnie wysłuchali głosów mieszkańców. Spotkanie przebiegło w atmosferze merytorycznej dyskusji, a mieszkańcy mieli okazję bezpośrednio podzielić się swoimi pomysłami i sugestiami.

Przypominamy, że w kwietniu włodarz spotka się z mieszkańcami dzielnicy Stare Miasto. Szczegóły dotyczące tego oraz kolejnych spotkań będą przekazywane na bieżąco.

 

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202614:50

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. Marek Suchodolski, Małgorzata Pisarek
Aktualności13 stycznia 202606:23

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Kultura i Edukacja12 stycznia 202613:20

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 stycznia 202612:49

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach?

Zima nie odpuszcza. Gdzie zgłaszać problemy na drogach? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. ZDM
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.