Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 marca 202514:37

Groźne zdarzenie w Pszowie. Renault uderzyło w słup. Autem podróżowało pięć osób, w tym trójka dzieci

Groźne zdarzenie w Pszowie. Renault uderzyło w słup. Autem podróżowało pięć osób, w tym trójka dzieci - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Pszów:

W poniedziałek, 31 marca, około godziny 13:05, na ulicy Karola Miarki w Pszowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy uderzył w słup telekomunikacyjny, a na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego 28-letni mieszkaniec Pszowa, kierujący pojazdem marki Renault Scenic, zakończył manewr wyprzedzania, jednak stracił panowanie nad samochodem. W efekcie pojazd uderzył najpierw w znak drogowy, a następnie w słup telekomunikacyjny.

W momencie zdarzenia w samochodzie znajdowało się pięć osób – kierowca, pasażerka oraz troje dzieci w wieku roku, 4 i 5 lat. Pasażerka doznała obrażeń twarzy i została przetransportowana do szpitala. Na szczęście dzieci nie odniosły żadnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy. Obecnie trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności wypadku, a funkcjonariusze analizują stopień obrażeń poszkodowanej kobiety. To od ich charakteru będzie zależała kwalifikacja zdarzenia – jako kolizji, co skutkowałoby mandatem dla kierowcy, lub jako wypadku, co oznaczałoby postępowanie sądowe.

W związku z prowadzonymi działaniami służb, na ulicy Karola Miarki wystąpiły utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do około godziny 15:00. Policja apeluje o ostrożność na drogach i dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 czerwca 202514:26

Za nami pierwsze warsztaty w ramach MPA

Za nami pierwsze warsztaty w ramach MPA - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Reklama
Sport13 czerwca 202511:05

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przed nami finisz sezonu 2024/2025 w lokalnych ligach. Jedni już mogą cieszyć się z awansu bądź utrzymania, inni jeszcze walczą o pozostanie na obecnym szczeblu rozgrywek lub zmuszeni są do pogodzenia się ze spadkiem. Sprawdź, z kim zagra drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Kultura i Edukacja13 czerwca 202513:54

Otwarte zajęcia pokazowe ZPiT Vladislavia

Otwarte zajęcia pokazowe ZPiT Vladislavia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
WCK, fot. Agnieszka Trzeciok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.