Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 kwietnia 202511:13

III Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego. Trwają przygotowania

III Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego. Trwają przygotowania - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Trwają intensywne przygotowania do III edycji Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego, zaplanowanej na 17 i 18 maja.

W ostatnim czasem w Urzędzie Gminy Godów odbyło się spotkanie partnerów zaangażowanych w organizację wydarzenia, które od pierwszej edycji cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i miłośników turystyki rowerowej.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele jednostek współpracujących przy realizacji festiwalu: Miasta Jastrzębie-Zdrój, Gminy Zebrzydowice, czeskich partnerów – Obec Petrovice u Karviné oraz Karviná, a także Euroregionu Těšínské Slezsko – Śląsk Cieszyński.

Obecnie trwają końcowe ustalenia dotyczące programu wydarzenia, który wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany. Rozpoczęto również działania promocyjne związane z tegoroczną edycją festiwalu.

Podczas spotkania zaprezentowano także oficjalną koszulkę tegorocznego festiwalu. Będzie ona dostępna do zdobycia w ramach gry festiwalowej, która tradycyjnie stanowi jeden z elementów wydarzenia.

Autor: red., źródło: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 września 202519:38

Poważny wypadek w Łaziskach. Pięć osób, w tym troje dzieci, w szpitalu!

Poważny wypadek w Łaziskach. Pięć osób, w tym troje dzieci, w szpitalu! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

We wtorek, 23 września, na ulicy Powstańców Śląskich w Łaziskach doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe – peugeot oraz skoda.

red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności23 września 202512:59

68-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Winna... 84-latka

68-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Winna... 84-latka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik
Kultura i Edukacja22 września 202510:52

Wodzisławianka podbiła scenę The Voice of Poland

Wodzisławianka podbiła scenę The Voice of Poland - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. The Voice of Poland TVP
Reklama
Reklama
Aktualności22 września 202510:43

Miasto odpowiada w sprawie transportu dla ucznia z niepełnosprawnością

Miasto odpowiada w sprawie transportu dla ucznia z niepełnosprawnością - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe - pixabay.com/BeatriceBB
Reklama
Aktualności22 września 202512:15

Wybory do Rady Dzielnicy. Stare Miasto zdecydowało [FOTO]

Wybory do Rady Dzielnicy. Stare Miasto zdecydowało [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Sport22 września 202510:57

Sport łączy pokolenia. Aktywny czas w Turzy Śląskiej

Sport łączy pokolenia. Aktywny czas w Turzy Śląskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport23 września 202510:46

Policjanci zagrali w integracyjnym meczu

Policjanci zagrali w integracyjnym meczu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności23 września 202512:45

Mistrzu, zwolnij, bo już jesień

Mistrzu, zwolnij, bo już jesień - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.