Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 kwietnia 202511:00

Gdy za kierownicą zabraknie koncentracji

Gdy za kierownicą zabraknie koncentracji - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Wczoraj (24.04.) w Rydułtowach niemal w tym samym czasie doszło do dwóch podobnych kolizji. W obu przypadkach kierujący nie zachowali bezpiecznej odległości od poprzedzających pojazdów. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności, a przede wszystkim o maksymalną koncentrację za kierownicą.

Na ulicy Raciborskiej kierujący audi, 19-letni mężczyzna najechał na motocykl, którego kierującym był 51-letni mężczyzna. Doznał on obrażeń nogi, został zbadany przez ratownictwo medyczne, nie było konieczności jego hospitalizacji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.5 tysiąca złotych i 12 punktami karnymi.

Chwilę później do podobnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Raciborskiej i Mickiewicza. Kierująca citroenem. 36-letnia kobieta uderzyła w tył pojazdu marki fiat, którym kierowała 19-letnia kobieta. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci ukarali sprawczynię mandatem karnym w wysokości 1020 złotych i 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności, a przede wszystkim o maksymalną koncentrację za kierownicą, szczególnie w terenie miejskim, gdzie w godzinach szczytu natężenie ruchu jest duże. Dbajmy o siebie nawzajem, niech na drogach jest bezpiecznie.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 września 202519:38

Poważny wypadek w Łaziskach. Pięć osób, w tym troje dzieci, w szpitalu!

Poważny wypadek w Łaziskach. Pięć osób, w tym troje dzieci, w szpitalu! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

We wtorek, 23 września, na ulicy Powstańców Śląskich w Łaziskach doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe – peugeot oraz skoda.

red., fot. KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności23 września 202512:59

68-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Winna... 84-latka

68-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Winna... 84-latka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik
Kultura i Edukacja22 września 202510:52

Wodzisławianka podbiła scenę The Voice of Poland

Wodzisławianka podbiła scenę The Voice of Poland - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. The Voice of Poland TVP
Reklama
Reklama
Aktualności22 września 202510:43

Miasto odpowiada w sprawie transportu dla ucznia z niepełnosprawnością

Miasto odpowiada w sprawie transportu dla ucznia z niepełnosprawnością - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe - pixabay.com/BeatriceBB
Reklama
Aktualności22 września 202512:15

Wybory do Rady Dzielnicy. Stare Miasto zdecydowało [FOTO]

Wybory do Rady Dzielnicy. Stare Miasto zdecydowało [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Sport22 września 202510:57

Sport łączy pokolenia. Aktywny czas w Turzy Śląskiej

Sport łączy pokolenia. Aktywny czas w Turzy Śląskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 września 202512:45

Mistrzu, zwolnij, bo już jesień

Mistrzu, zwolnij, bo już jesień - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Sport23 września 202510:46

Policjanci zagrali w integracyjnym meczu

Policjanci zagrali w integracyjnym meczu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.