Zmarł Eugeniusz Chłapek, wieloletni radny Wodzisławia Śląskiego

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Eugeniusza Chłapka – wieloletniego radnego Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, radnego dzielnicy Kokoszyce, a także zaangażowanego działacza społecznego, którego życie i działalność na trwałe wpisały się w historię miasta i lokalnej wspólnoty.
Śp. Eugeniusz Chłapek przez wiele lat z oddaniem reprezentował interesy mieszkańców, angażując się nie tylko w pracę samorządową, ale również w codzienne sprawy dzielnicy i ludzi, z którymi dzielił swoją społeczną misję. Był człowiekiem serdecznym, życzliwym, głęboko zatroskanym o potrzeby drugiego człowieka. Jego aktywność i zaangażowanie wykraczały poza formalne obowiązki – zawsze gotów do pomocy, do rozmowy, do działania na rzecz wspólnego dobra.
Jako radny Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego oraz reprezentant dzielnicy Kokoszyce, pozostawił po sobie liczne inicjatywy, projekty i działania, które do dziś służą mieszkańcom. Jego praca, oparta na dialogu, wzajemnym szacunku i odpowiedzialności, była przykładem prawdziwej służby publicznej.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy szczere kondolencje oraz wyrazy najgłębszego współczucia. W tych trudnych chwilach łączymy się z Państwem w żałobie, przesyłając wsparcie, otuchę i jedność w przeżywaniu tej bolesnej straty.













![Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] Pracownia zielonych pomysłów u Kornela. Nowość w wodzisławskiej Piętnastce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763932518587274672-1242339624596802-5378029585993204021-n-.jpg)






![Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] Rydułtowy wspierają Trójkolorowych. Wyjątkowe chwile podczas meczu Górnika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763975175image00025-.jpeg)














Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany