W niedzielę czerwcowy Wodzisławski Jarmark Staroci

To wydarzenie skradło serca miłośników historii i unikatowych przedmiotów.
Mowa o Wodzisławskim Jarmarku Staroci, który od 2009 roku nieprzerwanie odbywa się na Starówce. Jarmark wpisał się w poczet stałych wydarzeń w mieście. Najbliższy odbędzie się już w tę niedzielę, 1 czerwca w godzinach od 8:00 do 14:00 na płycie rynku.
Wodzisławski Jarmark Staroci to impreza, która odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca na płycie rynku. W 2025 roku odbędzie się jeszcze w tych terminach:
• 6 lipca,
• 3 sierpnia,
• 7 września,
• 5 października,
• 9 listopada,
• 7 grudnia.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław we współpracy z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego. Patronat honorowy nad Jarmarkiem objął prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.





![Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] Ekologia łączy pokolenia. W Rydułtowach powstała wyjątkowa seria edukacyjnych filmów [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784539972rydultowy-.jpg)















![Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] Nie tylko piękne, ale i niezwykle utalentowane. Konie oczarowały widzów w Krostoszowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784633504749789424-1730746784788740-8929866282467095951-n-.jpeg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany