Godów: W sobotę przy urzędzie nie zaparkujesz!

W sobotę, 20 września, w Godowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W związku z organizacją wydarzenia w godzinach od 7.00 do 17.00 całkowicie zamknięte będą parkingi zlokalizowane przy Urzędzie Gminy w Godowie przy ul. 1 Maja 53.
Na zawody do Godowa przybędzie kilkanaście jednostek OSP z całego powiatu. Ich obecność wraz z wozami strażackimi spowoduje czasowe utrudnienia w rejonie Urzędu Gminy. Ćwiczenia tego typu stanowią ważny element sprawdzania gotowości strażaków-ochotników do działań ratowniczych, dlatego organizatorzy proszą mieszkańców o wyrozumiałość.
Osoby planujące w tym dniu korzystać z parkingów w pobliżu Urzędu Gminy powinny poszukać alternatywnych miejsc postojowych w innych częściach miejscowości.
Za wynikające z tego niedogodności organizatorzy zawodów przepraszają i dziękują za zrozumienie.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany