Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 listopada 202512:38

The Voice of Poland: Roksana Ostojska w odcinkach na żywo

The Voice of Poland: Roksana Ostojska w odcinkach na żywo - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Roksana Ostojska, wokalistka pochodząca z Wodzisławia Śląskiego i znana m.in. z występów z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową, podbiła serca jury i publiczności w popularnym programie muzycznym „The Voice of Poland”. Uzdolniona wokalistka właśnie awansowała do kolejnego etapu i już za tydzień wystąpi w odcinkach na żywo.

„The Voice of Poland” to widowisko, które od lat przyciąga uwagę milionów widzów i daje szansę artystom na zaistnienie na krajowej scenie muzycznej. Program składa się z czterech etapów, w których uczestnicy muszą wykazać się talentem, charyzmą, ale i odpornością na stres. Pierwszym etapem są Przesłuchania w Ciemno, podczas których trenerzy oceniają wyłącznie głos uczestników, siedząc tyłem do sceny.

W obecnej edycji w fotelach trenerskich zasiadają: Margaret, Michał Szpak, Kuba Badach oraz duet Tomson i Baron. To właśnie na tym etapie Roksana Ostojska zaprezentowała utwór „Always Been You” Jessie Murph. Jej wykonanie zachwyciło jurorów i odwróciły się aż trzy fotele: Margaret, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka. Roksana zdecydowała, że dołączy do drużyny Tomsona i Barona.

Kolejnym etapem programu są Bitwy, w których uczestnicy śpiewają w duetach, rywalizując o pozostanie w drużynie. Roksana wystąpiła wspólnie z Marcinem Spennerem, a ich interpretacja utworu „Falling in Love” spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem.

Co więcej, oboje przeszli do następnego etapu. W Nokautach uczestnicy prezentują swoje solowe występy. Roksana wykonała energetyczny utwór „Gossip” zespołu Måneskin, którym udowodniła, że potrafi połączyć mocny wokal z pewnością siebie. To właśnie po tym występie zapewniła sobie miejsce w Odcinkach na Żywo. Przed wokalistką stoją teraz największe emocje, występy transmitowane na żywo, podczas których o jej dalszym udziale w programie zdecydują zarówno trenerzy, jak i widzowie.

Roksana ma 26 lat, pochodzi z Wodzisławia Śląskiego, a obecnie mieszka w Łodzi. Jest absolwentką muzykologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz wokalistyki estradowej i jazzowej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od kilku lat regularnie występuje z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową, z którą współpracuje na stałe. W 2023 roku można ją było usłyszeć m.in. podczas Dni Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Występowała m.in. z Marcinem Wyrostkiem i zespołem Feel, a jej autorski utwór „Jestem Słońce” trafił na radiową listę przebojów. Tworzy i komponuje, jak sama mówi: „z serca i z brzucha”. Prowadzi zajęcia wokalne i marzy o własnej płycie oraz trasie koncertowej. Do programu przyszła, by „pokazać światu swoją prawdę - bez udawania, z pełnym głosem i sercem”.

Autor: red., fot. Natasza Młudzik/TVP, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności4 lutego 202612:22

Zderzenie dwóch pojazdów w Radlinie

Zderzenie dwóch pojazdów w Radlinie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. fot.: FB/Informacje drogowe 24H z powiatu Wodzisław Śląski, Rybnik, Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Aktualności3 lutego 202610:15

Starostwo Powiatowe czeka na wnioski. Nagrody za osiągnięcia w kulturze i sporcie do 9 lutego

Starostwo Powiatowe czeka na wnioski. Nagrody za osiągnięcia w kulturze i sporcie do 9 lutego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.