Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 listopada 202511:20

Tragiczne zdarzenie na ul. Chrobrego w Radlinie

Tragiczne zdarzenie na ul. Chrobrego w Radlinie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Wczesnym rankiem, tuż przed godziną 4.00, na ulicy Chrobrego w Radlinie doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Służby ratunkowe zostały wezwane po tym, jak kierujący pojazdem zjechał z jezdni i wjechał na teren prywatnej posesji.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault poruszał się w kierunku Wodzisławia Śląskiego. W pewnym momencie mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem. Auto zjechało z drogi, uszkodziło ogrodzenie posesji, a następnie uderzyło w konstrukcję paneli fotowoltaicznych znajdujących się na jej terenie.

Kierowca podróżował sam. Według wstępnych informacji mogło u niego dojść do nagłego zatrzymania krążenia. Na miejscu natychmiast rozpoczęto reanimację, jednak mimo wysiłków ratowników życia mężczyzny nie udało się uratować.

W miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Przez pewien czas występowały utrudnienia w ruchu, które ustąpiły po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję i straż pożarną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w dalszym postępowaniu.

Autor: opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 stycznia 202617:34

Sylwester w województwie śląskim był spokojny

Sylwester w województwie śląskim był spokojny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. pogladowe/arch. portalu
Aktualności3 stycznia 202616:58

Świąteczna magia dobra w MOPS w Rydułtowach

Świąteczna magia dobra w MOPS w Rydułtowach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.