Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 listopada 202512:57

Mszana: Działka na sprzedaż. Weź udział w przetargu

Mszana: Działka na sprzedaż. Weź udział w przetargu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

Zgodnie z przepisami art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1145) Wójt Gminy Mszana informuje o ogłoszeniu sprzedaży w drodze I przetargu ustnego ograniczonego nieruchomości położonej w Gminie Mszana, obręb ewidencyjny Mszana, przy ul. Polnej. Nieruchomość posiada powierzchnię 0,0197 ha i jest oznaczona ewidencyjnie numerem działki 966. Dla działki prowadzi się księgę wieczystą nr GL1W/00054021/7.

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Mszana przy ul. 1 Maja 81 oraz udostępnione publicznie w internecie na stronach:

• www.mszana.ug.gov.pl
• www.mszana.finn.pl w zakładce NIERUCHOMOŚCI – PRZETARGI.

Termin i forma przetargu

Przetarg odbędzie się 16 stycznia 2026 r. o godzinie 10:00. Ze względu na specyfikę nieruchomości, jej wielkość oraz konfigurację uniemożliwiającą samodzielne zagospodarowanie, przetarg przyjmuje formę ograniczoną, w której mogą uczestniczyć wyłącznie właściciele i współwłaściciele nieruchomości sąsiednich, oznaczonych numerami działek: 918, 965, 967, 971, 970 i 969, bezpośrednio przylegających do działki nr 966. Celem zastosowania tej formy przetargu jest umożliwienie lepszego zagospodarowania nieruchomości przez właścicieli działek sąsiednich.

Informacje dodatkowe i kontakt

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w Referacie Planowania i Inwestycji Urzędu Gminy w Mszanie, pokój nr 28.

Osobą do kontaktu jest Przemysław Gąsior, tel. 32 475 97 77.

Przetarg stanowi okazję dla właścicieli działek sąsiednich do nabycia przylegającej nieruchomości i ewentualnego jej włączenia do własnego zagospodarowania w sposób spójny z sąsiednią zabudową i planami inwestycyjnymi.

Wymagane dokumenty do pobrania TUTAJ

Autor: opr. red., źródło: UG Mszana, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 stycznia 202622:29

Rydułtowy: Nabór do Zespołu Monitorującego Panel Obywatelski

Rydułtowy: Nabór do Zespołu Monitorującego Panel Obywatelski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202614:50

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów

Styczeń w Rydułtowach w rytmie kolęd i noworocznych koncertów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. Marek Suchodolski, Małgorzata Pisarek
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja12 stycznia 202613:20

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty

Wodzisławski Plastyk zaprasza na dzień otwarty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności13 stycznia 202606:23

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana

Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w gminie Mszana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Aktualności13 stycznia 202605:59

Radlin: trwa nabór wniosków o nagrody sportowe za 2025 rok

Radlin: trwa nabór wniosków o nagrody sportowe za 2025 rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Radlin
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.