Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 maja 202611:25

Metamorfoza na wodzisławskiej Mancie. Klienci mogą już korzystać z nowych szafek

Metamorfoza na wodzisławskiej Mancie. Klienci mogą już korzystać z nowych szafek - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Klienci Krytej Pływalni „Manta” w Wodzisławiu Śląskim mogą już korzystać z nowej, w pełni wyposażonej strefy zmiany obuwia. Na terenie obiektu pojawiły się specjalne szafki, które mają poprawić komfort odwiedzających oraz pomóc w utrzymaniu porządku przy wejściu na basen.

To kolejne udogodnienie przygotowane z myślą o osobach regularnie korzystających z pływalni. Nowa strefa została zaprojektowana tak, aby umożliwić wygodne i bezpieczne przechowywanie obuwia podczas pobytu na terenie obiektu.

Jak działają nowe szafki?

Korzystanie z szafek jest proste i intuicyjne. Aby zamknąć schowek i wyjąć kluczyk, należy wrzucić monetę o nominale 2 zł. Po zakończeniu korzystania ze strefy użytkownik powinien opróżnić szafkę i ponownie umieścić kluczyk w zamku. System automatycznie zwróci wrzuconą monetę.

Rozwiązanie to od lat stosowane jest w wielu obiektach sportowych i rekreacyjnych. Pozwala ono zachować większy porządek oraz ograniczyć problem pozostawianego obuwia w ciągach komunikacyjnych i przy wejściach do szatni.

Większy komfort dla użytkowników

Nowa strefa zmiany obuwia ma przede wszystkim poprawić wygodę osób odwiedzających „Mantę”. Dzięki szafkom użytkownicy mogą bezpiecznie pozostawić swoje buty i swobodnie korzystać z infrastruktury obiektu bez konieczności noszenia obuwia ze sobą.

To także rozwiązanie wpływające na estetykę i organizację przestrzeni. Uporządkowana strefa wejściowa ma znaczenie nie tylko dla komfortu klientów, ale również dla bezpieczeństwa i utrzymania czystości w budynku.

Zachęcają do korzystania z nowej strefy

Przedstawiciele obiektu zachęcają wszystkich użytkowników pływalni do korzystania z nowej strefy zmiany obuwia. Jak podkreślają, nowe rozwiązanie ma służyć zarówno osobom odwiedzającym basen okazjonalnie, jak i stałym klientom korzystającym z zajęć sportowych czy rekreacyjnych.

Wprowadzone zmiany są częścią działań mających na celu podnoszenie standardu korzystania z wodzisławskiej pływalni oraz poprawę codziennego funkcjonowania obiektu.

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności10 sierpnia 202610:44

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek

Niszczą Wodzisław krok po kroku. Po pałacu i Trzech Wzgórzach przyszła pora na przystanek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wybita szyba wiaty przystankowej Wilchwy Cyganek to kolejny akt wandalizmu w Wodzisławiu Śląskim. W ostatnim czasie niszczona była również infrastruktura Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”, a na elewacji Pałacu Dietrichsteinów pojawiły się graffiti. Za usuwanie skutków bezmyślnego działania wandali zapłacić trzeba z publicznych pieniędzy.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności9 sierpnia 202615:16

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju

Nowa jakość leczenia w Jastrzębiu-Zdroju - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
slaskie.pl / fot. Tomasz Żak/UMWS
Aktualności10 sierpnia 202621:55

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA

Trwa kompleksowa modernizacja ośrodka PERŁA - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
powiatwodzislawski.pl
Aktualności9 sierpnia 202623:16

Rozpoczynamy remont A1

Rozpoczynamy remont A1 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.