Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 lipca 201314:56

Nieśli przez miasto skradzione krzesła

Nieśli przez miasto skradzione krzesła - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Rydułtowy:

Rydułtowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu lokalu ukradli krzesła i parasol ogrodowy. Sprawcy z łupem wartym 1000zł szli sobie beztrosko przez miasto. Jeden z nich na widok radiowozu próbował uciekać. Skradzione mienie przekazano właścicielowi a trójka pijanych złodziejaszków trafiła do policyjnego aresztu. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po 1.00 w nocy policjanci z komisariatu w Rydułtowach udali się na ulicę Raciborską, gdzie zgłoszono kradzież dwóch krzeseł i parasola ogrodowego z lokalu. Mundurowi udali się na poszukiwania za sprawcami i nieopodal miejsca kradzieży zauważyli idących trzech mężczyzn, którzy nieśli w rękach krzesła i parasol. Jeden z nich na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Amatorami cudzego mienia okazali się dwaj 23-latkowie i ich 36-letni kompan. Wszyscy byli pijani. Policjanci odzyskali skradziony łup i przekazali go właścicielowi. Rydułtowianinom grozi teraz do pięciu lat więzienia.

KPP Wodzisław Śl.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności28 maja 202610:12

Herbaciana podróż na wodzisławskim dworcu. Kolejne spotkanie cyklu W.A.R.T.O

Herbaciana podróż na wodzisławskim dworcu. Kolejne spotkanie cyklu W.A.R.T.O - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. FB/Słodka Manufaktura Leona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.