Podsumowanie działań Trzeźwość

W dniu wczorajszym policjanci z wodzisławskiej drogówki prowadzili na terenie całego powiatu działania Trzeźwość.
Celem działań była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, między innymi poprzez prowadzenie kontroli stanu trzeźwości kierowców, a także zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych powodowanych przez nietrzeźwych uczestników naszych dróg. Działania skierowane były przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Policjanci kontrolowali stan trzeźwości jednocześnie w kilku miejscach naszego powiatu. W działaniach brało udział 14 policjantów, którzy przebadali 1316 osób. Podczas akcji ujawniono 15 nietrzeźwych użytkowników dróg, w tym, 5 z nich odpowie za wykroczenie.
Pamiętajmy za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do lat dwóch.
KPP Wodzisław Śląski
![Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786713393img-6514-.jpg)
















Komentarze (0)
Dodaj komentarz