Aktualności10 października 201310:28
Awanturował się z nożem

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
7 października strażnicy miejscy interweniowali wobec mężczyzny, który awanturował się z współmieszkańcami budynku socjalnego grożąc im nożem. Interwencja zakończyła się ujęciem sprawcy i przekazaniem go Policji.
O godz. 20.15 na ul. Marklowickiej do strażników miejskich wykonujących czynności służbowe w rejonie budynku socjalnego podszedł mężczyzna i poinformował, że został napadnięty przez jednego z lokatorów i zastraszony nożem. Strażnicy powiadomili o zaistniałej sytuacji dyżurnego policji a następnie udali się wraz z poszkodowanym do budynku. Tam ujęli wskazanego im awanturnika oraz zabezpieczyli jego nóż. Następnie ujęty mężczyzna został przekazany przybyłemu na miejsce patrolowi Policji.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz