Czarny Diament dla Rydułtów, wyróżnienie dla KWK Rydułtowy-Anna

19 listopada 2013 roku miastu Rydułtowy i jego burmistrzowi Kornelii Newy wręczono na uroczystej gali nagrodę "Czarny Diament 2013". Te prestiżowe nagrody przyznaje Izba Przemysłowo-Handlowa z Rybnika.
Posiadanie nagrody "Czarnego Diamentu" to najwyższa śląska marka, fachowość, kompetencja, życzliwość dla rozwoju przedsiębiorczości na ziemi śląskiej, a także karta przetargowa na arenie polskiego biznesu - powiedział Andrzej Żylak, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego.
Gala przyciągnęła wielu dostojnych gości - przedstawicieli świata polityki, samorządowców, naukowców, biznesmenów z całego regionu. Oprócz nagród specjalnych przyznano także wyróżnienia firmom i instytucjom. Otrzymała je między innymi kopalnia - Kompania Węglowa oddział KWK Rydułtowy-Anna. Wyróżnione zostały także dwa miasta: Jastrzębie-Zdrój wraz z prezydentem Marianem Janeckim oraz Rydułtowy wraz z burmistrz Kornelią Newy.
Gratulujemy!
źródło: UM Rydułtowy





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz