Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 lutego 201412:39

Na ratunek nowym wozem. Nissan Navara dla wodzisławskich strażaków

Na ratunek nowym wozem. Nissan Navara dla wodzisławskich strażaków - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

190 koni pod maską, 2,5 litrowy silnik i napęd 4x4, który pozwoli dojechać wszędzie – to główne cechy nowego nabytku wodzisławskich strażaków. Rycerze św. Floriana otrzymali w piątek (31.01.) samochód rozpoznawczo-ratowniczy marki Nissan Navara. Taki podarunek sprezentował im prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca oraz starosta Powiatu Wodzisławskiego Tadeusz Skatuła.

Nowoczesny pojazd to prezent o wartości 100 tysięcy złotych. Podczas przekazywania samochodu Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, prezydent Mieczysław Kieca nie ukrywał, że kwestia bezpieczeństwa mieszkańców jest ważna dla całego magistratu. - Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo mieszkańców. Chcę zapewnić, że wraz z Radą Miasta w tym roku również dołożymy się do zakupu sprzętu dla straży pożarnej – takie zapewnienie od prezydenta Mieczysława Kiecy otrzymał komendant st. kpt. mgr. inż Marek Misiura.

Nissan Navara, który od piątku (31.01.) jest własnością wodzisławskich strażaków, to pojazd który idealnie sprawdzi się w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych. Można do niego również podpiąć przyczepkę z łodzią, dzięki czemu pomoc pojawi się szybciej także w okolicach zbiorników wodnych.

źródło: UM Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.