Służby interweniowały w sprawie bomby w G2

4 marca w godzinach popołudniowych strażnicy miejscy wraz z innymi służbami uczestniczyli w zabezpieczeniu zagrożonej aktem podłożenia bomby szkoły - Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śl. przy ul. 26 Marca.
W związku ze zgłoszeniem o podłożeniu w szkole bomby, zostały ewakuowane osoby w niej przebywające. Teren wokół szkoły został zabezpieczony do czasu przeszukania wszystkich pomieszczeń. Bomba nie została znaleziona. Więcej w oficjalnym komunikacie Policji.
źródło: SM Wodzisław Śląski



![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680181krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)































Komentarze (0)
Dodaj komentarz