Aktualności21 marca 201408:51
Ćwiczenia w MOK i MOSiR w Radlinie

0
Reklama
Radlin:
Zgodnie z rocznym planem doskonalenia zawodowego strażacy z jednostek ratowniczo-gaśniczych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim w dniach 11,12,13 marca uczestniczyli w ćwiczeniach w obiektach Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radlinie.
Celem tych ćwiczeń było zapoznanie się z obiektami, ich budową, rozmieszczeniem głównych zaworów, hydrantów i wyłączników bezpieczeństwa tak by w razie wystąpienia pożaru lub innego zagrożenia strażacy podejmowali działania w budynkach, które znają.
źródło: PPSP Wodzisław Śląski





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz