Wizyta robocza w Portugalii

W dniach 17-21 marca 2014 r. grupa młodzieży wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie uczestniczyła w spotkaniu roboczym w portugalskiej miejscowości Barreiro, nieopodal Lizbony.
Podczas spotkania odbyły się prezentacje produktów końcowych - „Przewodnika odpowiedzialnego turysty”, prezentacji multimedialnych dotyczących szkoły oraz materiałów stworzonych na stronę internetową projektu. Spotkanie było okazją do poznania życia szkoły. Uczniowie i nauczyciele wizytowali lekcje i poznawali zaplecze pracy nauczyciela i system edukacji w Portugalii.
Wizyta była również szansą poznania stolicy Portugalii oraz jej zabytków tj. dzielnica Alfama, wieża w Belém, klasztor Hieronimitów. Ciepłe przyjęcie przez szkołę goszczącą oraz przyjazna atmosfera panująca w grupie roboczej sprawiły, że wizytę należy uznać za bardzo udaną.
fot. nadesłane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim




![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)




![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)






Komentarze (1)
Dodaj komentarz