Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 sierpnia 201410:45

Policjanci zapobiegli tragedii

Policjanci zapobiegli tragedii - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Wodzisławscy policjanci uratowali mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo. 30-latek chciał skoczyć z okna swojego mieszkania mieszczącego się na szóstym piętrze. Szybka reakcja stróżów prawa oraz cierpliwa rozmowa z desperatem uratowała mu życie. Po wyjściu z mieszkania mężczyznę przewieziono do szpitala.

Zdarzenie to miało miejsce ubiegłej nocy w Wodzisławiu na ul. Przemysława.  Około 20:30 po otrzymaniu zgłoszenia policjanci przybyli na miejsce, zobaczyli mężczyznę siedzącego na zewnętrznym parapecie okna na szóstym piętrze budynku. Mężczyzna początkowo nie chciał ze stróżami prawa w ogóle rozmawiać, powtarzał jedynie, iż swoje już przeżył. Na miejsce wezwano Straż Pożarną, której funkcjonariusze zabezpieczyli miejsca ewentualnego upadku desperata. Policjanci natomiast z balkonów sąsiednich mieszkań prowadzili długotrwałe negocjacje. Około godziny 4:40 przyniosły one skutek, niedoszły samobójca dobrowolnie wyszedł z mieszkania. Mężczyznę bezpośrednio przewieziono na konsultację medyczną do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, a.harz@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Sport6 września 202522:16

Klasa okręgowa: Emocjonujące starcie w Nędzy [FOTO]

Klasa okręgowa: Emocjonujące starcie w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

Spotkanie pomiędzy LKS Nędza a Naprzodem Czyżowice dostarczyło kibicom wielu emocji i dramaturgii, jakiej nie powstydziłoby się niejedno spotkanie na wyższym szczeblu rozgrywkowym. Choć ostatecznie to gospodarze cieszyli się z trzech punktów, piłkarze i kibice obu drużyn długo będą wspominać wydarzenia przy ul. Sportowej.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności5 września 202511:23

Powiat powołał nową Radę Rynku Pracy

Powiat powołał nową Radę Rynku Pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 września 202511:16

Termomodernizacja ZS 1. Plac budowy przekazany

Termomodernizacja ZS 1. Plac budowy przekazany - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski
Aktualności6 września 202512:10

Przedszkolaki świętowały 10-lecie Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza [FOTO]

Przedszkolaki świętowały 10-lecie Rodzinnego Parku Rozrywki Trzy Wzgórza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

4 września Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” zamienił się w prawdziwe centrum dziecięcej radości. To właśnie tam odbył się Dzień Integracji, w którym udział wzięły przedszkolaki z wodzisławskich placówek oświatowych. Wydarzenie zorganizowano z okazji jubileuszu 10-lecia parku, miejsca, które od dekady łączy rekreację, edukację i dobrą zabawę.

red., fot. FB/Miasto Wodzisław Śląski
Reklama
Strony Partnerskie5 września 202507:36

Geodeta jako mediator sąsiedzkich sporów

Geodeta jako mediator sąsiedzkich sporów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnerski
Sport5 września 202510:57

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Sport7 września 202517:23

Sport, pamięć i pokolenia. I Turniej im. Alojzego Musioła za nami [FOTO]

Sport, pamięć i pokolenia. I Turniej im. Alojzego Musioła za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Na Stadionie Miejskim „Naprzód” w Rydułtowach odbyło się wyjątkowe wydarzenie, łączące sportową rywalizację z uroczystym upamiętnieniem jednej z ważnych postaci lokalnej społeczności – Alojzego Musioła. Był to pierwszy turniej piłkarski jego imienia, w którym zmierzyły się drużyny rocznika 2017 reprezentujące zaprzyjaźnione kluby z regionu.

red., fot. UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.